پرس وکیوم دو سینی تراشه صنعت آغاج

پرس وکیوم دو سینی تراشه صنعت آغاج


دستگاه های پرس وکیوم در انواع ساده و پرس وکیوم اتومات در بازار وجود دارند . میزان اتومات بودن دستگاه های وکیوم وابسته به میزان کارهایی است که دستگاه قادر است بدون دخالت دست انجام دهد.

پرس وکیوم اتوماتیک سری TSA-b120تولید 98

گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج در جهت بهبود خطوط تولید دستگاه های پرس وکیوم ، پرس وکیوم ممبران و پرس وکیوم فرمینگ در سال 98 اقدام به طراحی و اجرای پرس وکیوم  TSA-b120 کرده است . این دستگاه یکی از قدرتمند ترین دستگاه های موجود در بازار ایران می باشد که با ططرحی نوین با قدرت و کیفیتی مازاد به بازار ماشین آلات صنعت چوب عرضه شده است .

پرس وکیوم سه سینی ریلی واگنی تمام اتومات
پرس وکیوم سه سینی ریلی واگنی تمام اتومات

دستگاه TSA-b120 در سری ریلی واگنی به صورت دوسینی عرضه شده است . ابعاد کار این پرس وکیوم در میز 1 به صورت 125*260  و در میز دوم به ابعاد 140*280 می باشد . پرس وکیوم TSA-b120 مجهز به پنل تمام لمسی با امکان پشتیبانی از 5 لمس همزمان می باشد .

سیستم اتفا حریق بر روی این دستگاه تعبیه شده است و مجهز به سیستم وکیوم تمام اتومات و وکیوم نیمه اتومات و وکیوم دستی می باشد. از دیگر مشخصات بارز این دستگاه پرس وکیوم سیستم اعلام خطا و خطایاب فارسی زبان ، سنسور سنجش دمای داخل محفظه کوره ، سیستم وکیوم و مکش یکپارچه ، رولگیر چند طبقه ، سیستم المنتی تابشی حرارتی بهینه سازی شده با کمترین مصرف برق ممکن و … می توان نام برد

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *