پشتیبانی محصولات از مهم ترین و پر اهمیت ترین بخش های یک خرید خوب به حساب می آید ، این مهم زمانی مهم تر جلوه می نماید که محصولات خریداری شده دستگاه های صنعتی باشند ، زیرا که کار با این ماشین آلات به واقع نیازمند افراد خبره و متخصص در بخش مربوطه می باشد .

علاوه بر این تمامی دستگاه های صنعتی به نحوی برای بخش تجاری و کسب و کار و نهایتا سود آوری مجموعه ها تهیه و خریداری میشوند  و به هیچ وجه کالای دکوری نیستند ، فلذا کار کردن صحیح آن ها از ظاهرشان اهمیت بیشتری دارد

در گروه فنی و مهندسی تراشه صنعت آغاج پشتیبانی محصولات پرس وکیوم و سی ان سی چوب بر عهده ی کارشناسان خبره ی بخش پشتیبانی می باشد ، این گروه در 24 ساعت شبانه روز پیگیر مشکلات احتمالی پیش آمده هستند و در صورت نیاز اقدام به اعزام نیروهای متخصص می نمایند .

پشتیبانی محصولات

سی ان سی چوب

ماشین های سی ان سی چوب اعم از سی ان سی فلت ، سی ان سی دروازه ای ، سی ان سی ۴–۸-۱۰ و ۱۲ کله ، سی ان سی ۲-۳-۴-۴٫۵ و ۵ محور و … به نسبت دستگاه های پرس وکیوم از حساسیت بیشتری برخوردار هستند . و بنا به قیمت بالای خود هزینه ی تعمیرات و نگهداری این دستگاه ها نیز به نسبت نوع پرس وکیوم بیشتر می باشد. علاوه بر این اپراتور می بایست تخصصی تر و با دقت فزاینده ای با این نوع ماشین ها کار کند .

مجموعه مقالات “مستندات تعمیرات و نگهداری ماشین آلات سی ان سی چوب” تا حدودی یاریگر تمامی اپراتور های عزیز در جهت کم کردن هزینه های تعمیرات و نگهداری این ماشین ها خواهد بود و کارشناسان پشتیبان شرکت نیز همواره شما را در استفاده ی بهینه از تجهیزات یاری خواهند کرد.

دستگاه های پرس وکیوم

دستگاه های پرس وکیوم چوب اعم از صندوقی ، آسانسوری ، تک سینی ، دو سینی ، سه سینی و چند سینه به کل دستگاه هایی هستند که حساسیت زیادی در مقابل عدم رعایت نکات کلی و ایمنی در حین کار دارند .

تعمیر و راه اندازی ماشین آلات
تراشه صنعت آغاج

کاربر اپراتور با رعایت نکات و توصیه هایی که کارشناس ما بعد انجام عملیات نصب و تست در محل ذکر می کند می تواند از بسیاری از مشکلات محتمل در زمینه ی تعمیرات و نگهداری دستگاه های پرس وکیوم جلوگیری کند . از جمله مستندات لازم که تمامی اپراتور های دستگاه های پرس وکیوم می توانند از آن ها برای به حداقل رسانیدن هزینه های تعمیرات و نگهداری دستگاه پرس وکیوم انجام استفاده کنند مقالات درج شده در این وبسایت می باشد که در ذیر بدان لینک داده ایم. با تمامی این تفاسیر در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، قبل از انجام هرکاری لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . تا راهنمایی های مربوطه را دریافت کنید و اگر لازم بود از طرف شرکت جهت اعزام کارشناسان فنی به محل عملیات مربوطه انجام گیرد.

سایر محصولات

در زمینه سایر ماشین آلات تولید شده توسط مهندسین ما همواره سعی بر این می باشد که در لحظه ی تحویل و راه اندازی و نصب محصول مستندات مربوط به آن نیز تحویل مشتری گردد ، با این حال به تدریج در حال نگارش و انتشار این مستندات از طریق وبگاه شرکت خواهیم بود .

در صورت برخورد مشکل با این دستگاه ها از طریق بخش ارتباط با ما با تیم پشتیبان تماس حاصل کنید .

در صورتی که  قصد تهیه و خرید محصولی را دارید با مسیولیت فروش  با شماره تماس مستقیم 07 287 207 091 در تماس باشید

در صورتی  مشتری شرکت هستید و محصول شرکت دچار مشکلی شده است با خط مستقیم مسیول پشتیبانی  09125023482  در تماس باشید

تماس با کارشناسان تراشه صنعت آغاج

همواره با ما در ارتباط باشید

چنانچه سوال ، پیشنهاد ، انتقاد و هر نقطه نظری دارید از طریق صفحه ی ارتباط با ما ، با ما در ارتباط باشید . کارشناسان ما در روز های اداری از ساعت 9 صبح تا 4  بعد از ظهر به صورت تلفنی و در سایر مواقع به صورت انلاین پاسخگوی شما خواهند بود