غلطک های موجود در دستگاه پرس غلطکی  بصورت پنوماتیکی بالا می روند. این غلتک ها به سیستم کنترلر دیجیتال تجهیز شده اند تا ضخامت پنل را تنظیم کنند .لذا دستگاه پرس غلتکی می تواند با کمک گرفتن از سیستم کنترلر دیجیتال تعبیه شده در آن فاصله بین غلطک های بالا و پایین را تنظیم کند و پرس های یک شکل تهیه نماید، بنابراین برای ضخامتهای مناسب رولهای PVC و کاغذ و پنل مناسب است.

کاور گرد و غبار مناسب و حذف کننده ثابت میتوانند تأثیر گرد و غبار را بطور کل از بین برده و کیفیت محصولات را افزایش دهند.

پرس غلطکی

سیستم تهیه کننده چسب  پیشرفته در پرس غلطکی میتواند پاشش مطمئن چسب را به شما اطمینان دهد. اصلی ترین بخش سیستم پمپ ممبران است که از هوای فشرده برای پیشرانش استفاده میکند، بنابراین این دستگاه خیلی محیط پسند است.

سیستم گرم کننده و خشک کننده اینفرارد که با کاور آلومینیومی و کنترلر هوشمند دما مجهز شده میتواند دمای ثابت و روان بودن مشخص چسب را برای تشدید ضخامت و بهبود بازده مکانی و کیفیت محصولات به شما اطمینان دهد.

این دستگاه شفت هوا را برای محکم کردن رول سازگار میکند و این دستگاه سریع و محکم است. سیستم کشش الکترومغناطیس میتواند کشش سریع و راحت را کنترل نماید. این دستگاه مجهز به سیستم حرکت دهنده رول میباشد که میتواند رول را درجا حرکت دهد و از چین خوردن رول بدون نیاز به توقف ماشین جلوگیری کند، بنابراین این دستگاه میتواند بازده و کیفیت محصول را بالا ببرد. این دستگاه راحت، سریع، اقتصادی و در مقدار مصرف انرژی الکتریکی برای بلند کردن رول ها صرفه جو است.


مشخصات دستگاه پرس غلطکی یا روکش ملامینه و ام دی اف

نام دستگاه:پرس ملامینه
مدل دستگاه:TSA_GH42
قابلیت زدن روکش بر روی ام دی اف و نئوپان به صورت یک رو و دورو
ماژول ورودی / خروجی شیرهای پنوماتیک برای کنترل حرارت می باشد
سیکل پرس گرم سیستم حرارتی روغنی با گاز یا گازوییل می باشد
کنتاکتور دستگاه هیوندای کره
PLC دستگاه زیمنس آلمان
منبع تامین گرما روغن حرارتی می باشد
سوپاپ شیر برقی (سلونوئید) جهت متناسب دیپلمات ایتالیا می باشد
لازم به ذکر است خط فوق فقط قسمت کاغذ گیر آن بصورت دستی است مابقی بصورت اتومات می باشد
سوخت دستگاه میتواند گاز یا گازوئیل باشد.
گرما مصرفی یک اینچ گاز شهری می باشد
مصرف هوا فشرده یک پمپ سه سیلندر می باشد
ابعاد صفحه کار ۲۰۰CM*400CM
تعداد پیستون ۸ عدد
قطر پیستون ۳۱۵mm
فشار حسب تن ۲۵۰۰
فشار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع ۲۵-۱۷
وزن تقریبی دستگاه ۶۰۰۰۰kg
برق مورد نیاز دستگاه ۱۵۰Am
مدت زمان آماده بکار ۶۰min
نوع ورق صفحه کار آهن SD52
سایز نهایی محصول ۳٫۶۶*۱٫۸۳
برق مصرفی کل دستگاه ۵۰kw
سیلندر اصلی (قطر × کورس) ۶۰۰mm*315mm
زمان پرس ۲۰ الی ۳۰ ثانیه
نیروی سیلندر (قطر × کورس) هر سیلندر ۴۰۰ تن
ابعاد کلی (طول،عرض،ارتفاع) به متر ۲۵*۴
کنترل حالت دستگاه با سیستم PLC می باشد
فشار کل پرس ۲۵۰۰ تن
دهانه روشنایی ۲۰cm
سایز صفحه فلزی (platen) داغ ۴۰۰*۲۰۰*۹ سانتیمتر

 

گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج (تصا ماشین)با تلاش متخصصان و مدیران فنی و مهندسی سعی نموده ،پرس وکیوم ساخت این مجموعه را از لحاظ کیفی به سطح استاندارد مورد نظر مشتریان خود برساند .
دستگاههای پرس وکیوم موجود در بازار داخلی به علت عدم رعایت استاندارد های لازم به لحاظ حرارت دهی روی سطح PVC
و همچنین عدم رعایت تقسیم بندی مساوی مکش سطح داخلی نیز نهایتا خروجی قطعه کار های وکیوم شده از کیفیت سطحی خوبی برخور دار نبوده و رنگ PVCانتخاب شده حین وکیوم تغییر می نماید بجهت یکسان نبودن گرمایش سطحPVCدر زمان وکیوم عملیات کشش روکش PVCنامنظم بوده و رنگ قسمت هایی که بیش از حد وکیوم شده تغییر می نماید
گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج (تٌصا ماشین)با تکیه بر پیشنهاد مشتریان با تجربه و همچنین نیرو های متخصص خود کلیه عیوب و نقص فوق را برطرف نموده و در نهایت دستگاهی ایده ال را روانه بازار نموده است که به طور خلاصه به شرح ذیل است.
*میزهای وکیوم دستگاههای ساخت این مجموعه از ورق ۳ میل و بصورت یکپارچه خمکاری شده و بجهت محکم شدن استراکچر و شاسی میز از کلاف خمکاری استفاده شده و قسمت داخلی شیر بصورت زاویه ۳۰ درجه می باشد که این امر باعث استحکام بیشتر کلاف اصلی میز و جلوگیری از دفرمه شدن و جلوگیری از جوشکاری اضافی مد نظر مدیران فنی و مهندسی بوده است.
*جهت یکسان نمودن عملیات وکیوم (مکش میز)در سطح فوقانی میز از شبکه های متعدد سوراخکاری شده به تعداد کافی استفاده شده و مکش پمپ وکیوم از گوشه های میز و سطوح داخلی بصورت یکسان انجام می گیرد تا از احتمال تغییر رنگ PVCجهت یکسان
نبودن مکش جلو گیری شده و همچنین سطوح مختلف قطعه کار (فرو رفتگی-برآمدگی سطح قطعه کار)بصورت یکسان وکیوم شود و از جدا شدن احتمالی روکش PVCجلو گیری گردد لازم به ذکر است که اکثر دستگاههای ساخت شرکت های مختلف فقط از قسمت مرکزی میز عملیات وکیوم را انجام می دهد
*در اکثر دستگاههای پرس وکیوم ساخت مجموعه تراشه صنعت آغاج (تسا ماشین)با توجه به نظر مشتریان میز عرض ۱۴۰به طول ۹۰cmیا عرض ۱۲۰به طول ۹۰cm(با کارگیر ۷۰cmاندازه درب کابینت )مجزا به دو ست تقسیم شده است که اپراتور دستگاه می تواند در مواقعی که نیاز به کل میز ندارد فقط از ۷۰cmمیز استفاده نماید که اصطلاحا بعنوان آپشن پارتیشن شناخته می شود که در استفاده کل میز اپراتور می تواند جدا کننده از قسمت استراکچر و فریم متحرک باز نموده با تحریک شیر پنوماتیک اصلی از کل میز به صورت یکپارچه استفاده نماید عملیات وکیوم در حالت پارتیشن بصورت کاملا پارتیشن در عملیات وکیوم استارت می شود .
*بجهت تحمل فشار ناشی از وکیوم استراکچر اصلی دستگاه بصورت زاویه دار ساخته شده تا از لحاظ ظاهری و با عنایت به سنگین بودن غیر تحمل وزن حین کار دستگاه داشته باشد .
*ورق پانچی داخل میز که در داخل میز استفاده شده از ورق ۵ میل انتخاب شده تا تنش های ناشی از وکیوم را تحمل نموده و گرمایش هیتینگ باکس تاثیری در سطح صاف میز نداشته و در نهایت باعث تابیدن سطح قطعه کار و ورق استفاده شده در میز نشود.
*پرس وکیوم های ساخته شده توسط گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج(تصا ماشین) بجهت تسهیل در جهت هیتینک باکس از الکتروموتور های گیر بکس دار استفاده نموده که اپراتور می تواند با استارت تعبیه شده در کیبورد دستگاه بصورت اتوماتیک یا دستی هیتینگ باکس را حرکت دهد که این آپشن مخصوص پرسهای وکیوم و غیره می باشد و پرس وکیوم های صندوقی و آسانسوری بصورت تک میزه بوده و نیازی به این آپشن ندارد
*گروه فنی مهندسی تراشه صنعت آغاج(تصا ماشین)جهت کاهش هزینه های تمام شده از کنترل PLCو آنالوگ در کلیه دستگاههای خود استفاده نموده که با توجه به نیاز مشتری جزء آپشن های دستگاهی بوده و دستگاههایی معمولی بصورت آنالوگ تولید می شود مشتری در حین قرارداد می تواند آپشن PLCمد نظر قرار می دهد که کنترل PLC معمولا مجهز به نشانگر دیجیتال می باشند

فیلم کارکرد پرس رولینگ

پیشنهاد می کنیم    مستندات تولید دستگاه پرس وکیوم و رولینگ  را دانلود و مطالعه کنید