دستگاه سورتینگ ویبره -سورتینگ بول دانه شمار پیچ و مهره + فیلم کارکرد

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره - تراشه صنعت آغاج

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره - تراشه صنعت آغاج


دستگاه سورتینگ ویبره پیچ و مهره

دستگاه های سورتینگ همانگونه که بارها و بارها بدان اشاره شده است به دستگاه هایی گفته می شود که یک متریال خاص با مشخصات خاص را از سایر آن ها جدا میکند، به عبارتی دستگاه سورتینگ سیب قادر است سیب ها ی رسیده را از سیب های نارس ، دستگاه سورتینگ برنج دانه های برج را از نیم دانه ها و ناخالصی های دیگر آن جدا می نماید .

دستگاه سورتینگ ویبره در نوع دانه شمار خود قادر به جدا کردن و شمردن دانه ها ( مثل پیچ ، واشر و هر چیز دیگری) و چیدمان ان ها به صورت خاص در یک ردیف با خواص مشابه می باشد . این نوع دستگاه بسته به نوع متریال قابل سورت طراحی و تولید و اجرا می شود . لازم به ذکر است که به صورت موازی میتوان قابلیت های مختلفی را به این دستگاه افزود که نیاز بازار را مرتفع نماید .

فیلم کارکرد دستگاه ویبره

دستگاه فوق در حال جدا کردن و چیدن و در یک ردیف قراردادن دهانه ی چسب ( چسب راضی) می باشد ، همانگونه که در فیلم نیز مشهود است دستگاه سورتینگ ویبره در نمونه ی حاضر با مکانیزم خاص خود نمونه ها را جدا کرده و در مجراهای اختصاصی ایجاد شده در دستگاه سورتینگ ویبره به حرکت در می آورد سپس در بخش ها مختلف با توجه به حسگر هایی که در دستگاه تعبیه شده است نمونه های ناهمگون را برای چینش دوباره به مرحله ی ابتدایی می فرستذ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
ضمن سلام و احترام
از اینکه در وبسایت شرکت تراشه صنعت آغاج میزبان شما هستیم خرسندیم .
چگونه می توانیم کمکتان کنیــــم!؟
Powered by