loading

آموزش کار با سی ان سی فلز+مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای

تراشه صنعت اغاج|تولید کننده برتر ماشین الات صنعتی در ایران و خاور میانه

تراشه صنعت اغاج|تولید کننده برتر ماشین الات صنعتی در ایران و خاور میانه


آموزش کار با دستگاه های سی ان سی فلز

جوامع با پیشرفت هایی که در قسمت های مختلف زندگی روزمره و زمینه های کاری داشته است در بسیاری از موارد بسیاری از کارها را حذف نموده و با روش های نوین آن ها را به گونه ای دیگر و با سرعت و دقت بیشتری انجام می دهد .دستگاه های سی ان سی از جمله ی دستگاه هایی هستند که با پیشرفت های اخیر ملت ها کارهایی که قبل از این به سختی و مشقت و به کندی انجام میشد را با دقت و سرعت و سهولت قابل ملاحضه ای انجام می دهند .

در این میان با ظهور این دستگاه ها شغل های فراوانی از گردونه ی رقابت حذف شدند ولی در عوض ضرورت استفاده از این دستگاه ها باعث شد شغل هایی نیز نظیر اپراتوری دستگاه های سی ان سی به وجود ایند . یک اپراتور دستگاه سی ان سی فلز می بایست فردی خبره در حیطه ی کاری فلز ، شناخت ابزار ، شناخت کامل دستگاه ، شناخت کنترلر دستگاه ، شناخت روش های طراحی و ترسیم ، شناخت به اصول تعمیرات و نگهداری دستگاه ، اصول ماشین کاری و …. باشد .

گروه فنی مهندسی تراشه صنعت آغاج با اشراف کامل به تمامی موارد ذکر شده در حیطه ی تولیدات ماشین آلات سی ان سی چوب ، شیشه و فلزات سخت و نرم فعالیت می کند . این شرکت در راستای ارتقای سطح فعالیتی خود دوره های آموزشی کار با دستگاه های سی ان سی فلز را نیر انجام می دهد . این دوره های  در انواع گروهی و خصوصی برگذار میشوند . و در انتهای این دوره به دانش آموختگان مدرک رسمی کار با دستگاه های سی ان سی فلز مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می شود .

عزیزانی که تمایل دارند در این دوره ها شرکت کنند با ما به صورت تلفنی در تماس باشند و یا با کلیک در [اینجا] از طریق واتساپ با ما ارتباط برقرار کنند /.

اخباراخبار سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *