سیلیکون پرس وکیوم تراشه صنعت آغاج

سیلیکون پرس وکیوم تراشه صنعت آغاج


کاربرد لاستیک سیلیکونی برای  روکش طبیعی و خم ام دی اف در صنعت چوب می باشد . این محصول به دلیل خواص عالی که در تحمل فشار و گرما دارد برای ایزوله کردن میز وکیوم مورد استفاده قرار میگیرد.
علاوه بر نسوز بودن لاستیک ( چادر سیلیکونی ) داشتن خواص لاستیک ها و حالت کشسانی این ماده نیز دلیل دیگیری برای مناسب بودن برای روکش کردن روکش های طبیعی و فرم دادن ام دی اف می باشد .

لاستیک سیلیکونی چیست

سیلیکون ها گونه ای از پلیمر های مصنوعی هستند ، یک ماده ی کوچکتر ، از واحد های شیمیایی تکرار شونده تحت عنوان مونومر ها که در زنجیره های طولانی به یکدیگر پیوند خورده اند .
لاسیتک سیلیکونی پرس وکیوم
لاسیتک سیلیکونی پرس وکیوم

سیلیکون ها شامل یک اکسیژن پایداری که با زنجیزه های جانبی ( شامل هیدروژن – گروه های هیدروکربنی ) متصل به اتم سیلیکون است و از اونجا که ستون کربن ندارد سیلیکون را جزو پلیمر های معدنی نیز می توان برشمرد.

سیلیکون ها  بنا به دلیل خواص خاصی که از خود بروز می دهد در صنایع مختلف کاربرد های متنوعی را دارد که عمده کاربرد آن در صنایع بهداشتی ، مواد غذایی ، صنایع چاب ، چوب و …. می باشد.

لاستیک سیلیکونی روکش طبیعی

لاستیک سیلیکون در  صنعت چوب به دلیل اینکه قابلیت بالایی در تحمل فشار و گرما را دارا می باشد بر روی دستگاه های وکیوم پرس و پرس وکیوم ممبران مورد استفاده قرار میگیرند.
این محصول برای روکش کردن روکش های طبیعی بر روی ام  دی اف ، چوب و مصنوعات چوبی و همچنین خم ام دی اف ، سلایی و پی وی سی استفاده ی عمده دارا می باشد .
لازم به ذکر است که  برای کار های مربوط به خم ام دی اف از سیلیکون با ضخامت 3 میل  استفاده میشود و برای کارهای مربوط به روکش کردن روکش های طبیعی سیلیکون 1 و 1.5 و 2 میل را مورد استفاده قرار میگیرد.
گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج وارد کننده ی انواع سیلیکون و ورق های سیلیکونی می باشد و این محصول را به قیمت عمده در بازار عرضه می کند . لطفا جهت اطلاع از قیمت محصولات و نوع و ضخامت ورق های سیلیکونی با ما در تماس باشید /.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *