loading

فروش پرس وکیوم تک سینی آسانسوری [فروش ویژه پاییزه به مدت 10 روز ]

پرس وکیوم تک سینی آسانسوری

پرس وکیوم تک سینی آسانسوری


فروش پرس وکیوم تک سینی آسانسوری به مدت محدود (10 روزه) با 5 درصد تخفیف در قیمت فاکتور ( بعد از عقد قرارداد) . لازم به ذکر است که گروه فنی مهندسی تراشه صنعت آغاج در نظر دارد محصول جدید خود که با نام پرس وکیوم pv-F5001 نام دارد را به مدت محدود با تخفیف 5 درصدی وارد بازار نماید . 

فروش پرس وکیوم تک سینی آسانسوری از مورخه ی 26 آبان ماه شروع و تا 10 روز کاری ادامه خواهد داشت . به عبارتی فروش پرس وکیوم در این تایم با تخفیف 5 درصدی بر روی فاکتور همراه خواهد بود /.

پرس وکیوم تک سینی آسانسوری pv-F5001  جزو تولیدات آبان ماه سال 1397 می باشد که بعد از تحقیقات گسترده ی 8 ماهه توسط تیم تحقیقات شرکت بر روی بارور کردن و قدرتمند کردن سری محصولات تک سینی به مرحله ی تولید رسیده است .

این محصول تمامی تست های کمی و کیفی و استاندارد های ISO ، استاندارد های ایمنی و کیفیت و … را گذرانیده و جزو برترین های بازار ایران و خاور میانه در مباحث رقابتی می باشد.

توجه داشته باشید که جهت کسب اطلاعات بیشتر از این محصول می توانید به قسمت محصولات مراجه کرده و در زیرگروه های مربوطه عکس و مشخصات محصول را مشاهده فرمایید یا با بخش فروش در تماس باشید تا کارشناسان فروش ما راهنمایی تان کنند /.

اخباراخبار مشتریان

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *