پشتیبانی محصولات

سی ان سی چوب

ماشین های سی ان سی چوب اعم از سی ان سی فلت ، سی ان سی دروازه ای ، سی ان سی ۴–۸-۱۰ و ۱۲ کله ، سی ان سی ۲-۳-۴-۴٫۵ و ۵ محور و … به نسبت دستگاه های پرس وکیوم از حساسیت بیشتری برخوردار هستند . و بنا به قیمت بالای خود هزینه ی تعمیرات و نگهداری این دستگاه ها نیز به نسبت نوع پرس وکیوم بیشتر می باشد. علاوه بر این اپراتور می بایست تخصصی تر و با دقت فزاینده ای با این نوع ماشین ها کار کند .

مجموعه مقالات “مستندات تعمیرات و نگهداری ماشین آلات سی ان سی چوب” تا حدودی یاریگر تمامی اپراتور های عزیز در جهت کم کردن هزینه های تعمیرات و نگهداری این ماشین ها خواهد بود و کارشناسان پشتیبان شرکت نیز همواره شما را در استفاده ی بهینه از تجهیزات یاری خواهند کرد.

دستگاه های پرس وکیوم

دستگاه های پرس وکیوم چوب اعم از صندوقی ، آسانسوری ، تک سینی ، دو سینی ، سه سینی و چند سینه به کل دستگاه هایی هستند که حساسیت زیادی در مقابل عدم رعایت نکات کلی و ایمنی در حین کار دارند . کاربر اپراتور با رعایت نکات و توصیه هایی که کارشناس ما بعد انجام عملیات نصب و تست در محل ذکر می کند می تواند از بسیاری از مشکلات محتمل در زمینه ی تعمیرات و نگهداری دستگاه های پرس وکیوم جلوگیری کند . از جمله مستندات لازم که تمامی اپراتور های دستگاه های پرس وکیوم می توانند از آن ها برای به حداقل رسانیدن هزینه های تعمیرات و نگهداری دستگاه پرس وکیوم انجام استفاده کنند مقالات درج شده در این وبسایت می باشد که در ذیر بدان لینک داده ایم. با تمامی این تفاسیر در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، قبل از انجام هرکاری لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . تا راهنمایی های مربوطه را دریافت کنید و اگر لازم بود از طرف شرکت جهت اعزام کارشناسان فنی به محل عملیات مربوطه انجام گیرد.

سایر محصولات

در زمینه سایر ماشین آلات تولید شده توسط مهندسین ما همواره سعی بر این می باشد که در لحظه ی تحویل و راه اندازی و نصب محصول مستندات مربوط به آن نیز تحویل مشتری گردد ، با این حال به تدریج در حال نگارش و انتشار این مستندات از طریق وبگاه شرکت خواهیم بود .

در صورت برخورد مشکل با این دستگاه ها از طریق بخش ارتباط با ما با تیم پشتیبان تماس حاصل کنید .

لطفا در صورتی که از مشتریان شرکت بوده و نیاز به پشتیبانی دارید با پشتیبانی شرکت  و در صورتی که از مشتریان نبوده اید و اولین بار است که قصد بر قراری ارتباط با کارشناسان ما را دارید با بخش فروش در ارتباط باشید